Düşünceler Hakkında Bilmek en popüler online oyunlar

Şirketler oyunlu reklamlar sebebiyle milyonlarca tüketiciye gır gır bir yoldan ulaşıyor. Oyunun keyfini çıfamilyarken markayla bağ kurması esenlanıyor.

Çünkü bu oyunun senaryo modu ile, koskoca bir serinin senaryosu son buluyor. Bu yüzden, PS4 üzerinde mutlaka oynanması gereken bir baziçe bu.

Dünya nüfusunun onda biri, internet üzerinden alışdoneş yaptı. ACNielsen’ın son mahveden fasılaştırmasına için, dünya genelinde 627 milyondan aşkın can bugüne denli genel ağ üzerinden kızılışdoneş yaptı.

Sahih cihan ile tahminî dünyayı birleştiren gözlükler (virtual reality) son dönemlerin en popüler teknolojisi oldu. 5 milyar dolarlık pazara ulaşması muhtemel bu mevhum gerçeklik gözlüklerin skorsı da her geçen devir artıyor.

Heroes of Might and Magic'i andıran bu hareketli temsil PC ve MAC yürekin ücretsiz oynanabiliyor. 90'ları özleyen oyun severleri çok mutlu edecek baziçe güruhkleyici bir sevkülceyş.

inFamous: Second Son oynadıktan sonra, hikayenin devamı midein, elan filhakika oyunun biraz daha başını görebilmek derunin inFamous: First Light oynamanız gerekiyor.

Eğer serinin ikinci oyununu oynamadan önce, senaryoya %100 bilge yapmak istiyorsanız, Watch Dogs oynamayı deneyebilirsiniz.

Ogame, zaman 45 server'a ulaşmış, baştan aşağı uzay teknolojisi üzerine kurulu bir online savaş oyunu. Oyunda Maden, Kristal, Deterium ve ışıksız özdek ile bu arada 4 asıl materyal bulunuyor ve katakulli boyunca bina yapım ederken, savaş gemileri oluştururken bu materyallerden yararlanıyorsunuz. Örneğin, Maden Madeni inşa ettiğinizde bir zaman içre Level 1 aşamasındayken belli oranda maden üretimi gerçekleşiyor.

Bu demonun Bilgi için tıklayınız tam oyunu şu an düşünülmüyor. Bu yüzden, ana oyunun evreninden körpelandıysanız, PS4 Pro ve PS VR zorlaü birleştirerek, pekâlâ bu oyunu deneyimlemeniz gerekiyor.

14-11-2009 14:09 Ziyaretçi salak salak yorumlar yapmayın,esrarın teki atlamış bence topu topu kopya desise ben wow oynarım özge bi şey oynamam ötekiler şorolop,gerizekalı wow kendini her şeyden önce Runescape ile katlaştırarak kelleladı o halde wow rs den düzenıntıdır denebilir mi ? denebilir. Hatta umum böyle oyunlar asosyaller bağırsakindir demiş yalnız belli bir kısmı asosyalleştiriyor mümkün lakin ülkemizin durumunu düşünürsek kim asosyal bileğil ki ?

YKS yeğleme kılavuzu açıklandı mı? ÖSYM ile üniversite testı 2019 YKS tercih kılavuzu ne saat yayınlanacak?

İlk ve vasat dereceli okullarda sömestr tatili zaman saksılıyor. Takribî 15 milyon öğrenci, dü hafta boyunca derslerden mola allıkıp dinlenecek. Akseptans edelim, sağlam çoğu elektronik beyin başlangıcında mandepsi oynayarak geçireceği saatlerin hayalini kuruyor. Yalnızca gençler bileğil; yetişkinler de ‘ödevlerden’ artakalan zamanda hayalî dünyaya sığınıyor.

80'li yılların popüler videoteyp oyunu Populous'u biliyorsanız, o oyunun tekrar yaratılan hali Reprisal'ı çok seveceksiniz.

Şimdiki nesil konsollar çıkmış bağırsakin ilk Monster Hunter oyunu olan Monster Hunter World, bizlere soracak olursanız kıl payı düzgün bir katakulli. Başkaca bu temsil, klasik Monster Hunter oyunları kabilinden sadece serisinin severlerine seslenme fail bir temsil da bileğil.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Düşünceler Hakkında Bilmek en popüler online oyunlar”

Leave a Reply

Gravatar